WSZYSCY MAJĄ… MAM I JA :)

22.04.2012 posted in: Fotografia ślubna

Witam wszystkich na moim nowym blogu. Powiedzmy, że to drugie podejście – 3 lata temu założyłem bloggera, ale na kilku wpisach się skończyło. Dlaczego? Szczerze to nie wiem. Obiecuję, że tym razem będę pisał częściej, a na pewno dzielił się z Wami moimi nowymi zdjęciami. Mam nadzieję, że będziecie często zaglądać do świata mojej fotografii i zostawicie po sobie tutaj ślad.

Równo z blogiem uruchomiłem także nową stronę, na którą już teraz serdecznie zapraszam – www.marcingilarski.pl. Znajdziecie tam zdjęcia o różnej tematyce. Od fotografii przyrodniczych, reportażowych, reklamowych, aż po fotografię ludzi- fotografia ślubna, dziecięca, portretowa. Ukończenie strony zabrało mi w ostatnim czasie masę nieprzespanych nocy. Wolę już nie pamiętać ile godzin przed notatnikiem poświęciłem na to, aby strona w końcu ujrzała światło dzienne, a to tylko dlatego, że postanowiłem napisać ją sobie sam – głupota – tak teraz myślę :-). Setki linijek kodu i chyba jest taka jak chciałem, chociaż zawsze mogłaby być lepsza :-). Starałem się, aby była prosta, intuicyjna oraz wygodna w obsłudze. Wyglądem pewnie nie wszystkim przypadnie do gustu, ale tak naprawdę głównie liczą się zdjęcia. Jeśli znajdziecie jakieś błędy na stronie (mogłem coś przeoczyć) piszcie śmiało.

Pierwszy wpis bez zdjęć byłby nudny – przynajmniej dla mnie – myślę, że dla Was również, dlatego poniżej zamieszczam kilka klatek ślubnych. To tyle. Blogowanie czas zacząć.

Zapraszam do odwiedzin,
Marcin Gilarski

Chcesz być na bieżąco z nowościami? Zapraszam do polubienia mojego FanPage'a pod adresem:
https://www.facebook.com/MarcinGilarskiPhotography.

Dodaj komentarz